Strona główna » Kancelaria prawna w Warszawie

Kancelaria prawna w Warszawie

Kancelaria prawna w Warszawie

Kancelaria prawna w Warszawie oraz w innych miejscowościach jest instytucją niezwykle ważną i potrzebną. Życie stwarza wiele sytuacji, w których niezbędna jest pomoc profesjonalnego prawnika. Wtedy najlepiej skorzystać z pomocy kancelarii, która zapewni wysoki poziom usług oraz postara się o kompleksowe i najkorzystniejsze rozwiązanie problemu klienta.

Spis treści:
Charakterystyka kancelarii
Zakres działalności
Szerszy zakres usług
Ceny usług
Na co zwrócić uwagę przy wyborze prawnika?
Zaufanie do prawnika

Czym charakteryzuje się dobra kancelaria prawna w Warszawie?

Dobra kancelaria prawna w Warszawie to coś więcej niż miejsce wykonywania zawodu przez prawnika oraz jego biuro – jak podaje definicja. Przepisy nie regulują kompleksowo samego świadczenia usług pomocy prawnej. Nie jest ściśle określone kto, kiedy, w jakich warunkach i w jakim zakresie może zapewniać pomoc prawną. Warto wiedzieć, że prowadzenie kancelarii przez magistra prawa jest wprawdzie dozwolone, ale nie obowiązują go zasady etyki zawodowej, tak jak prawników z uprawnieniami, którzy są osobami zaufania publicznego. Dlatego dobra kancelaria prawna oferuje usługi prawników specjalizujących się w różnych obszarach prawa, którzy mają odpowiednie uprawnienia, czyli są adwokatami czy radcami prawnymi.

W naszej kancelarii prawnej nie tylko postaramy się przedstawić Ci rozwiązanie sprawy, ale także doradzimy w zakresie twoich praw i obowiązków prawnych. Możemy też reprezentować Cię przed sądami i innymi organami. Pomagamy też w różnorodnych sprawach biznesowych.

Zakres działalności kancelarii

Kancelarie prawne pomagają zwykle w bardzo szerokim zakresie spraw. Jeśli nie bardzo wiesz, która z dziedzin prawa obejmuje twoją sprawę, zapoznamy się z nią i podpowiemy, jak najlepiej się nią zająć. Nasza kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach. Mamy duże doświadczenie na przykład w prowadzeniu spraw rodzinnych, a szczególnie rozwodowych. Każdą z nich analizujemy bardzo skrupulatnie i rzeczowo, jednocześnie z dużą dozą empatii, aby klient czuł się w tej trudnej sytuacji jak najbardziej komfortowo. Kolejną dziedziną jest prawo cywilne, które reguluje stosunki między podmiotami prawa cywilnego. Bardzo dużo spraw z tej dziedziny dotyczy nieruchomości. Możemy Ci pomóc w zniesieniu współwłasności czy ustanowieniu służebności, ale także w sprawach najmu czy odszkodowawczych. Problemy prawne mogą się zdarzyć również w pracy. Jeśli nie uda się ich rozwiązać polubownie, zwykle sprawa trafia do sądu. Możemy reprezentować w takich sprawach zarówno pracodawcę, jak i pracownika. Jednak, aby nie dopuścić do takiej sytuacji, warto już na samym początku współpracy odpowiednio przygotować umowy, regulaminy czy inne dokumenty związane z zatrudnieniem. Oferujemy pomoc również w zakresie opiniowaniu i sporządzaniu takich dokumentów.

Inne usługi

Jeśli chcesz założyć firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać, możemy Ci w tym pomóc. Doradzimy najlepszą formę prowadzenia działalności, pomożemy w założeniu spółki, a potem możemy Cię także reprezentować w postępowaniach gospodarczych.
Jeśli masz wątpliwości przy zawieraniu umów i transakcji handlowych, warto skorzystać z fachowej pomocy. Pomoc prawnika może być również pomocna przy odzyskiwaniu długu, co często bywa trudne. Korzystając z usług kancelarii, która ma doświadczenie w sprawach o zapłatę i zabezpieczenie wierzytelności, możesz przejść ten proces spokojniej. Nasza kancelaria oferuje pomoc podczas całego postępowania, także egzekucyjnego. Od lat pomagamy również klientom na każdym etapie postępowania karnego. Każda sprawa jest dokładnie i rzetelnie analizowana oraz opiera się na indywidualnym podejściu do klienta.

Symbole prawa

Jak wyglądają cenniki kancelarii prawnych w Warszawie

Cenniki kancelarii prawnych w Warszawie mogą się różnić w zależności od wielu czynników. Koszty korzystania z usług prawniczych zależą na przykład od rodzaju i poziomu skomplikowania prowadzonej sprawy. Najczęściej kancelarie proponują rozliczenie godzinowe lub ryczałtowe. Stosowane jest też rozliczenie mieszane, które składa się z rozliczenia ryczałtowego i dodatkowego wynagrodzenia, gdy sprawa zakończy się sukcesem. Rozliczenie ryczałtowe zazwyczaj ustalane jest z góry bez względu na czas trwania sprawy. W rozliczeniu godzinowym ustala się natomiast konkretną stawkę godzinową, a klient płaci za liczbę godzin poświęconych na rozwiązanie jego sprawy.

Jak znaleźć dobrego prawnika?

Jeśli szukasz dobrego prawnika, musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Pamiętaj, że dobry prawnik i dobra kancelaria prawna to nie tylko znakomita znajomość przepisów, orzeczeń sądowych czy naukowych glos. To także doświadczenie, które jest zdobywane przez lata.
Doświadczona kadra pozwala nie tylko zapewnić pełen profesjonalizm podczas rozwiązywania sprawy, ale także gwarantuje powodzenie podczas postępowań przed sądem czy innymi organami. Dobra współpraca z klientem, oparta na zaufaniu, jest rezultatem indywidualnego podejścia do każdej sprawy. Dla nas nie ma spraw mało ważnych, ponieważ wiemy, że dla każdego klienta to jego sprawa jest najważniejsza.

Dlaczego warto zaufać prawnikowi?

Zaufanie do prawnika to podstawa pracy adwokata. Klient musi wiedzieć, że adwokat nie zdradzi powierzonych mu informacji. Obliguje go do tego tajemnica adwokacka. Dlatego powierzając adwokatowi swoje życiowe sprawy, często delikatne, możesz być pewien, że nikt inny się o tym nie dowie. Zatajenie różnych informacji przed adwokatem może utrudnić prowadzenie sprawy, a nawet doprowadzić do jej przegrania.

Wybór dobrej kancelarii prawnej jest bardzo ważny. Nasza kancelaria oprócz fachowej i kompleksowej obsługi prawnej zapewnia indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w każdej sprawie. Zależy nam, by jak najlepiej zadbać o jakość i skuteczność świadczonych usług, a tym samym o zadowolenie naszych klientów. W relacjach z nimi stawiamy na uczciwość, partnerstwo i profesjonalizm.

Adwokat Weronika Drejewicz – Profesjonalny Adwokat Warszawa

 

 

Adwokat Weronika Drejewicz

 

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem Warszawskiej Izby Adwokackiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych, przedsiębiorców indywidualnych oraz polskich i zagranicznych spółek prawa handlowego, zdobywane w czasie wieloletniej współpracy z renomowanymi kancelariami adwokackimi w Warszawie.

 

Specjalizuje się w świadczeniu usług w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych, sprawach z zakresu prawa pracy, sprawach spadkowych oraz karnych, także w zakresie reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi wszystkich instancji.

 

Ponadto posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej transakcji handlowych oraz obsługi korporacyjnej na rzecz podmiotów gospodarczych. Posiada obszerną praktykę w obsłudze podmiotów z sektora transportowego, energetycznego, ubezpieczeniowego oraz deweloperskiego.

 

Prowadząc sprawy Klientów Adwokat Weronika Drejewicz kieruje się zasadami profesjonalizmu, uczciwości i partnerstwa, dbając o najwyższą jakość i skuteczność świadczonych usług. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie w połączeniu z wnikliwością i pasją do wykonywania zawodu adwokata pozwala zapewnić Klientom kompleksową i fachową obsługę prawną oraz pełne zaangażowanie, jak również całkowicie indywidualne podejście do ich spraw.

 

Adwokat Weronika Drejewicz prowadzi obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

 Zadzwoń do specjalisty
+48 606 264 523